Правила надання послуги розсилки (Newsletter)

 1. Правилами встановлюються принципи користування послугою розсилки.
 2. Послуга розсилки надається Акціонерним товариством «Azagroup» з місцезнаходженням у Варшаві (02-681), ал. Висьцігова, 6, внесеним до Реєстру підприємців Національного судового реєстру Польщі, який веде Районний суд для міста-столиці Варшави у м. Варшава, ХІІІ Господарський відділ Національного судового реєстру, за номером у реєстрі (KRS) 0000535527, ІПН (NIP) 5252605277, Польський національний реєстр суб'єктів господарської діяльності (REGON) 360394968, статутний капітал у розмірі 1.000.000,00 польських злотих, сплачений у розмірі 960.850,00 (надалі іменується: АТ «Azagroup»).
 3. Контактні дані:
  1. поштова адреса: Акціонерне товариство «Azagroup» з місцезнаходженням у Варшаві (02-681), вул. Висьцігова, 6,
  2. адреса електронної пошти: info@born2be.com.ua
  3. номер телефону: +38 044 334 45 06 пн – пт 9:00 – 19:00 (вартість розмови згідно тарифів, встановлених Вашим оператором зв’язку).
 4. Послуга реалізується через електронну пошту, шляхом циклічного надсилання компанією АТ «Azagroup» інформації у форматі електронного листа (e-mail), надалі іменується «Розсилка», на вказану Користувачем адресу електронної пошти, крім випадків, передбачених п. 5 нижче.
 5. Додатковою послугою до розсилки у форматі e-mail є SMS-розсилка, яка надсилається через телекомунікаційні пристрої для отримання голосових дзвінків, SMS/MMS, якщо Користувач надасть згоду отримувати розсилку також через даний канал зв'язку, шляхом введення свого номеру телефону у відповідному полі під час підписки на розсилку. SMS-розсилка є додатковою послугою. В SMS-розсилці Користувач отримуватиме, зокрема, повідомлення з нагадуванням про спеціальні пропозиції та акції, які також надсилаються Користувачеві в e-mail розсилці.
 6. Послуга розсилки надається безкоштовно.
 7. Послуга розсилки надається до моменту відмови Користувача від неї.
 8. Розсилка відбувається не рідше ніж один раз на місяць.
 9. Кожна розсилка, яка відправляється електронним листом, містить інформацію про те, як відмовитися від підписки на розсилку. Користувач може відмовитися від підписки на розсилку в будь-який момент, безкоштовно, без подання причини, натиснувши в електронному листі на посилання «Якщо Ви не бажаєте отримувати від нас повідомлень, натисніть тут». Користувач буде перенаправлений на сторінку «Підписки та згоди», де для підтвердження йому потрібно буде ввести свою адресу електронної пошти, вказану під час підписки на розсилку. Після належної перевірки адреси електронної пошти, Користувач зможе редагувати згоди, надані під час підписки на розсилку.
 10. Для правильного користування послугою розсилки у форматі електронного листа необхідно, щоб користувач мав активний обліковий запис електронної пошти (e-mail), пристрій, що дозволяє отримувати електронну пошту та доступ до мережі Інтернет, а для використання послуги SMS-розсилки Користувачу потрібно мати телекомунікаційний пристрій для отримання голосових дзвінків, SMS/MMS.
 11. Щоб замовити послугу розсилки, Користувач повинен виконати наступні кроки на веб-сайті https://born2be.com.ua/newsletter/sign-in
  1. вказати у відповідних полях свою адресу електронної пошти (e-mail) та номер телефону (необов'язково),
  2. прийняти дані Правила,
  3. натиснути (клікнути) на кнопку «Підписатися на розсилку»,
  4. перейти за посиланням, що підтверджує реєстрацію, яке Користувач отримає в електронному листі від АТ «Azagroup» з темою листа «Підтвердіть свою адресу електронної пошти, номер телефону та отримайте код на знижку!».
 12. Після того, як Користувач перейде за посиланням, що підтверджує реєстрацію, адреса його електронної пошти (e-mail) буде додана до списку e-mail розсилки, а номер його телефону – до списку SMS-розсилки (якщо Користувач надав номер телефону). Адреса електронної пошти Користувача (e-mail) буде використовуватися для відправки Користувачу розсилки, номер телефону буде використовуватися для відправки Користувачу SMS-повідомлень з інформацією про актуальні акції та знижки (SMS-розсилка).
 13. Після активації посилання, про яке йде мова у п. 12 вище, на вказану під час реєстрації електронну адресу Користувач отримає код на знижку у розмірі 10%. Код на знижку є одноразовим і його можна використати оформивши замовлення на сайті https://born2be.com.ua, у полі «Тут введіть код на знижку».
 14. Надання Користувачем адреси електронної пошти (e-mail) та номеру телефону (необов'язково) при реєстрації необхідно для надання послуги, вказаної в цих Правилах.
 15. Скарги на послугу розсилки можна подавати:
  1. електронною поштою на адресу info@born2be.com.ua ,
  2. телефоном, зателефонувавши за номером Центру обслуговування клієнтів: +38 044 334 45 06 пн-пт 9:00 – 19:00 (вартість розмови згідно тарифів, встановлених Вашим оператором зв’язку).
 16. Рекомендується, щоб скарга містила, зокрема: опис справи, якої стосується скарга, адресу електронної пошти (e-mail), вказану під час підписки на розсилку, а також адресу електронної пошти (e-mail) або поштову адресу, на яку повинна бути надіслана відповідь на скаргу, якщо Користувач бажає отримати відповідь на скаргу за посередництвом засобів поштового зв’язку або електронною поштою на іншу електронну адресу (e-mail), ніж та, що була вказана під час підписки на розсилку, а також найбільш зручний для Користувача спосіб повідомлення про розгляд скарги. Скаргу буде розглянуто негайно, а відповідь на скаргу буде надіслана у строк, що не перевищує чотирнадцяти днів з моменту подання скарги. Про розгляд скарги Користувач буде повідомлений у спосіб, вказаний ним під час подання скарги. Дана інформація щодо подання скарги є лише прикладом, Користувач не зобов’язаний використовувати саме даний приклад, це не впливає на розгляд скарги. Якщо скарга міститиме недоліки, АТ «Azagroup» звернеться до Користувача з проханням про їх усунення, надіславши його на адресу, вказану у скарзі.
 17. АТ «Azagroup» залишає за собою право вносити зміни до Правил, якщо матиме для цього вагомі підстави, зокрема, зміна обсягу господарської діяльності, яка здійснюється АТ «Azagroup», необхідність приведення у відповідність положень Правил до положень чинного законодавства, необхідність забезпечити правильну роботу веб-сайту https://born2be.com.ua і послуги розсилки, необхідність забезпечити безпеку користувачів веб-сайту https://born2be.com.ua і послуги розсилки, необхідність встановити нові правила роботи веб-сайту або змінити існуючі правила роботи веб-сайту https://born2be.com.ua і послуги розсилки. Про зміни, внесені до Правил, ми повідомимо Користувачів, розмістивши на веб-сайті https://born2be.com.ua відповідну інформацію у вкладці «Правила». Про внесені до Правил зміни Користувача буде додатково повідомлено, шляхом надіслання на адресу електронної пошти (e-mail), вказану під час реєстрації, переліку змін, які були внесені до Правил.
 18. Дані Правила Ви можете знайти у вільному доступі за адресою https://born2be.com.ua у вкладці «Правила», у форматі, що дозволяє завантажувати, відтворювати та записувати зміст даних Правил за допомогою телеінформаційної системи, яка використовується Користувачем.
 19. Адміністратором персональних даних є АТ «Azagroup» з місцезнаходженням у Варшаві (02-681), ал. Висьцігова, 6. Обробка персональних даних здійснюється на підставі ст. 6 ч. 1 літ. а і літ. f Регламенту Європейського парламенту і Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 р. Дані обробляються в обсязі, необхідному для правильної реалізації послуги розсилки. Надання персональних даних є добровільним, однак, щоб підписатись на розсилку і користуватися даною послугою, Ви повинні надати персональні дані. Не надавши персональних даних, Ви не зможете користуватися даною послугою. Користувач має право: вимагати доступу до своїх даних, вимагати їх спростування, видалення або обмеження обробки даних, право подавати заперечення проти обробки, право відкликати згоду на обробку своїх даних, право переносити дані. Користувач також має право подати скаргу контролюючому органу – Голові Управління з питань захисту персональних даних (PUODO), якщо він вважатиме, що обробка його персональних даних порушує положення чинного законодавства. Одержувачами даних будуть суб'єкти, уповноважені на доступ до даних на підставі правових норм, а також суб'єкти, що співпрацюють з Адміністратором даних, у обсязі, необхідному для належного виконання послуги. Детальніше про обробку персональних даних Ви знайдете за посиланням: https://born2be.com.ua/all-rules.
 20. Контактні дані Інспектора з захисту даних: iod@azagroup.eu .
 21. Дані Правила діють від 14.12.2018 р. і заміняють всі діючі до цього часу положення, які регулюють надання послуги розсилки.
newsletter